nov. 21.

TLH Presents – 10 jaar Rock ’n Roll!

In december 2012 is het allemaal begonnen. Met een organisatie van 12 vrienden en vriendinnen hebben we Huissen geconfronteerd met de alternatieve rock-scene van Nederland met bands als KinKobra, Birth of Joy, Silverfaces, Trip to Dover, Gingerpig, Candybar Planet, Grim Tim, Money & the Man, Rhinorino, Lou Patty, Ten Times a Milion, Mr. Moto, Sonic Whip, Queen’s Pleasure en vele anderen.

Wij danken de bands maar zeker ook geluids- en lichtman Hans Schoenmakers die al die jaren voor een professionele performance heeft gezorgd, al was dat door die eigenzinnige bands niet altijd even makkelijk. En uiteraard dank ook aan al onze leden. Fijne club is dit hoor!

Aankomend evenement willen we dit 10-jarig bestaan vieren op 23 december 2022 met een dubbelklapper: twee bands, en niet de minste! Onze leden mogen hierbij een introducee meenemen. Hoe meer zielen hoe meer vreugd! En mede dankzij een gulle gift van een van onze leden wordt deze avond ook financieel gezien mogelijk gemaakt.

Vrijdag 23 december 2022 
De Gouden Engel 
Zaal open 21.00 uur 
Entree niet-leden: € 10

21:30-22:30 SPEAKEASY
23:00-00:30 BLACK BOTTLE RIOT

Niet-leden kunnen een ticket kopen via onderstaande link:

By redactie | Posted in Nieuws | Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.